Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów

Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów

Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów to możliwość wypoczęcia psychicznego oraz fizycznego. Podczas całego okresu kuracjuszom przysługują nie tylko zabiegi, ale też rekreacja, poznawanie nowych ludzi oraz cieszenie się chwilą całkowitego relaksu.

Willa Wojnar zapewni Tobie lub Twoim bliskim najlepszy pakiet usług. Zapoznaj się z naszą ofertą.

1. Pobyty lecznicze w górach dla seniora

2. Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

3. Co oferuje nam turnus rehabilitacyjny?

1. Pobyty lecznicze w górach dla seniora

Natura pozwala nam odpocząć, zrelaksować się i oderwać od codziennej bieganiny. Bez względu na nasz wiek, jest źródłem całkowitego resetu w człowieku oraz możliwością regeneracji.

Turnusy rehabilitacyjne w górach to podziwianie pięknych widoków oraz możliwość wzięcia udziału w aktywnościach, które nie są dostępne nam na co dzień. To zabiegi na ciało oraz duszę. Oparte na rehabilitacji wczasy pokochają nasi przyszli kuracjusze.

Przykładem doskonale opracowanego planu wypoczynkowego są turnusy rehabilitacyjne PFRON. Poza dostępem do strefy relaksu, wyśmienitego wyżywienia goście objęci są opieką lekarzy oraz fizjoterapeutów. Pod ich czujnym okiem odbywają zabiegi oraz gimnastykę. Czekają na nich dodatkowe atrakcje jak nordic walking, biesiada z muzyką na żywo, spacery zorganizowane lub wizyta w termach.

2. Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Uzdrowisko Willa Widokowa Wojnar położone jest w Zakopanem jednak w jego górnej części co daje większy dystans od zgiełku centrum. Lokalizacja w samym sercu gór daje niepowtarzalny klimat. Rehabilitacja w tym miejscy to czysta przyjemność i relaks.

W ośrodku pracują wykwalifikowani rehabilitanci, którzy dbają o komfort pensjonariuszy. Możesz liczyć na najlepszą opiekę pielęgniarską. Na gości czeka pełne wyżywienie obfitujące w lokalne potrawy oraz pakiet rehabilitacji.

Dzięki wpisaniu nas do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych możliwe jest otrzymanie dofinansowania na pobyt u ośrodku dla osób niepełnosprawnych. Posiadamy również innowacyjne sprzęty oraz dostęp do takich udogodnień jak basen lub jacuzzi. Możesz skorzystać z zabiegów SPA lub odwiedzić naszą saunę suchą.

Przyjeżdżasz do nas żeby zadbać o swoje zdrowie, a my chcemy w tym pomoc. Konsultacje lekarskie jakie przejdziesz w pierwszy dzień nie tylko wyznaczą tryb pobytu w ośrodku, ale będą wskazówką dla Ciebie jak samemu móc zadbać o siebie. Nasze turnusy zapewnią Ci wypoczynek, ale też potrzebną organizmowi aktywność.

Dużym udogodnieniem jest bliskie sąsiedztwo sklepów oraz przystanków komunikacyjnych.

Skorzystaj z jednego z turnusów rehabilitacyjnych organizowanych przez uzdrowisko i wróć do domu w pełni sił, które pomogą Twojemu ciału wrócić do zdrowia.

3. Co oferuje nam turnus rehabilitacyjny?

Turnusy dla seniora organizowane się w trybie 7 dniowym lub 14 dniowym.

Przez cały czas trwania, każdy pensjonariusz ma pełne prawo skorzystania z atrakcji ośrodka takich jak np. basen. W pierwszym dniu lekarz zleci plan zabiegów leczniczych dostosowanych pod potrzeby danej osoby. Dla osób starszych jest to doskonała okazja do zmotywowania się by zadbać o siebie.

Wczasy rehabilitacyjne przygotowujemy w pełni profesjonalnie biorąc pod uwagę stopień trudności aktywności oraz możliwości naszych gości. Winda zamontowana w ośrodku pozwala bezproblemowo poruszać się między piętrami na wózkach inwalidzkich oraz osobą z dysfunkcją narządu ruchu.

Organizujemy wspólne biesiady, wieczorki taneczne oraz ogniska. Dajemy przestrzeń na przebywanie, które sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości.

Zadbaj o stan zdrowia odwiedzając nasze uzdrowisko. Serdecznie zapraszamy!