Super 11 w zakładach bukmacherskich SuperBet – na czym polega?

Super 11 w zakładach bukmacherskich SuperBet – na czym polega?

Na rynku bukmacherskim istnieją akcje promocyjne, którym po prostu trzeba przyjrzeć się bliżej. Jedną z nich jest bez wątpienia Super 11. SuperBet postanowił całkowicie zaskoczyć swoich graczy i stworzył coś, czego mało kto mógł się w ogóle spodziewać. Sprawdź, na czym dokładnie polega ten bonus i jakie są przewidziane w jego ramach nagrody.

Jak wejść do gry?

Na początku warto zapoznać się z zasadami bonusu o nazwie Super 11. SuperBet opracował bardzo jasne reguły gry. Tak naprawdę liczą się wszystkie wygrane kupony. Każda zdobyta z nich złotówka jest równoznaczna ze zdobyciem jednego punktu. Na tej podstawie tworzy się ranking graczy, który jest ciągle aktualizowany.

Jeżeli chcesz szybciej zdobywać punkty, jest taka możliwość. Jak to zrobić? Po prostu graj możliwie jak najczęściej. Dzięki temu uruchomisz specjalny mnożnik, który potrafi zwiększyć zdobycze punktowe nawet czterokrotnie. To kapitalna metoda na polepszenie swojej pozycji w rankingu.

W jaki jeszcze sposób załapać się do Super 11?

Bukmacher SuperBet przygotował jeszcze jedną opcję na zdobycie tego bonusu. W Super 11 znajdzie się również miejsce dla trzech osób, którym uda się uzyskać wygraną z kuponów o najwyższym kursie łączonym.

Pamiętaj jeszcze, iż aby w ogóle móc wziąć udział w tej wyjątkowej promocji, musisz posiadać konto na stronie internetowej organizatora lub w programie Super Club. Jeżeli natomiast nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług zakładów bukmacherskich SuperBet, a chciałbyś to zmienić, załóż indywidualne konto oraz skorzystaj z wielu czekających na Ciebie bonusów powitalnych.

Zdobądź nagrodę główną – wyjazd do Kataru!

Jeżeli uda Ci się znaleźć w gronie jedenastu najlepszych graczy, zdobędziesz wielką nagrodę, przebijającą nawet Twoje najśmielsze oczekiwania. Dla wszystkich osób, które będą w tym gronie, przewidziano wyjazd na Mistrzostwa Świata rozgrywane w Katarze! To niesamowita gratka dla wszystkich fanów piłki nożnej i polskiej reprezentacji. Zobacz z bliska gwiazdy światowego formatu oraz naszą kadrę, która da z siebie wszystko, aby godnie reprezentować Polskę. Weź udział w być może największej przygodzie życia!

Nic więc dziwnego, że Super 11 SuperBet to jedna z najlepszych akcji promocyjnych na rynku bukmacherskim. Zwłaszcza że jeśli nie uda Ci się znaleźć w gronie jedenastu szczęśliwców i tak nie musisz wcale pozostać z pustymi rękoma. Przygotowano także do zdobycia 2022 freebety. One również mogą być Twoje – podobnie jak pakiet wyjazdowy na Mistrzostwa Świata w Katarze!