Prezenty dla biegacza. Propozycje, które zawsze się sprawdzą!

Prezenty dla biegacza. Propozycje, które zawsze się sprawdzą!
fot. unsplash.com

Dla jednych bieganie to forma relaksu, dla innych sport na wagę życia. Zarówno dla tych, którzy traktują to jak hobby jak i tych, którzy w bieganiu widzą sens życia, przyda się niebanalny prezent. Co wybrać?

Ogrzewacze do dłoni i stóp

Przydają się zwłaszcza zimą, ale zarówno późną jesienią jak i wczesną wiosną będą miłym dodatkiem. Zwłaszcza, gdy biegacz robi dużo kilometrów w tygodniu. Ogrzewacze do dłoni i stóp to jedno z najbardziej przydatnych akcesoriów, które umila czas spędzony na treningu. O ile zwykle dba się o korpus i głowę, o tyle już nie do końca o dłonie i stopy.Takie ogrzewacze to prezentowy strzał w dziesiątkę.

Karta podarunkowa do sklepu sportowego

Każdy, kto choć trochę polubił się z bieganiem wie, że to jest tylko pozornie tani sport. Same buty to już spora inwestycja, a dokładając do tego akcesoria czy ubrania do biegania, robi się z tego spora kwota. Kartę podarunkową można wykorzystać w dowolnym momencie w przeciągu roku, więc nawet latem obdarowany będzie mógł sobie coś dokupić.

Odblaski i śmieszne koszulki

Biegacz, szczególnie jesienią i zimą, powinien być widoczny. Złe warunki atmosferyczne sprawiają, że biegając po parku, bywa niezauważalny a to rodzi niepotrzebne niebezpieczeństwo. Odpowiedzią na to są wszelkiego rodzaju czołówki, latarki oraz rzecz jasna, odblaski.

Innym fajnym gadżetem, który rozbawi każdego biegacza, są koszulki termiczne ze śmiesznym napisem. Sprawdzą się i podczas zawodów i przy okazji cotygodniowego joggingu.